zavřít

MENU

O nás

ZPĚT NA Společnost

Práce ve Vitaně

Jak probíhá výběrové řízení ve Vitaně?

V každé společnosti probíhá výběrové řízení jinak. Jak probíhá právě ve Vitaně?

Aktuální nabídky volných pracovních míst v naší společnosti pravidelně zveřejňujeme na našich webových stránkách, a také na vybraných pracovních portálech. Pokud Vás některá z nabízených pozic zaujme, neváhejte a ozvěte se nám přes odpovědní formulář u dané pozice. Využít můžete také náš e-mail kariera@vitana.cz.

Jaké dokumenty nás zajímají?

Vždy je to Váš strukturovaný životopis. V něm by neměly chybět vaše kontaktní údaje, informace o Vaší předchozí praxi a vzdělání.

Někdy v požadavcích najdete i motivační dopis. Ten slouží především k tomu, abychom se dozvěděli více o tom, proč chcete pracovat ve Vitaně, jaké jsou Vaše předchozí pracovní zkušenosti a proč právě Vy jste ten nejvhodnější kandidát.

V první fázi každého výběrového řízení pečlivě prostudujeme Vaše materiály a do dvou týdnů se Vám ozveme. Může se stát, že kvůli vysokému počtu zájemců bude tato část trvat trochu déle. 

Kandidáty, kteří nejlépe splňují podmínky pro danou pozici, pak pozveme na první kolo výběrového řízení.

Výběrové řízení ve Vitaně vždy probíhá v přátelské atmosféře. Jeho forma a počet kol se liší podle pozice. Nejčastěji Vás pozveme na pohovor se zástupcem našeho personálního oddělení a s manažerem oddělení, do kterého se hlásíte.

Po skončení výběrového řízení se Vám co nejdříve ozve zástupce našeho personálního oddělení a informuje Vás o jeho výsledku. Zároveň Vám rádi poskytneme zpětnou vazbu k celému výběrovému řízení. .

Když Vás do výběrového řízení nevybereme, nemusíte být zklamaní. Pokud souhlasíte, uložíme si Váš životopis do naší databáze a v případě vhodného volného místa se Vám v budoucnu rádi ozveme.

  • PRODUKTY

  • RECEPTY

  • AKTUALITY

  • KONTAKTY

Naše webové stránky vloží soubory cookie do vašeho prohlížeče nebo zařízení, pokud máte tuto funkci v nastavení prohlížeče aktivovanou.
Tyto soubory cookie používáme ke zlepšení funkčnosti těchto webových stránek, analýzám a pro zájmově orientovanou reklamu.

PŘEČTĚTE SI VÍCE ZAVŘÍT